top of page

APIE KARKASINIUS NAMUS

Karkasinių namų privalumai - ką reikia žinoti renkantis karkasinį namą.

Karkasinio namo montavimo darbai

EKONOMIŠKUMAS

Ekonomiškas ir praktiškas

Karkasinių konstrukcijų namai yra labai greitai pastatomi ir pagal kliento poreikius bei pageidavimus, gali būti pritaikyti bet kokiam projektui.

Lyginant karkasinių namų kainą su kitokių konstrukcijų namų pastatymo kainom, karkasiniai namai yra apytiksliai  25 procentais pigesni.

Prireikus, karkasinių namų išplanavimą statybų metu galima lengvai keisti nedidinant sąnaudų, o taip pat tokį namą lengva remontuoti ar rekonstruoti.

MAŽOS EKSPLOTAVIMO IŠLAIDOS

Aukštas šilumos rodiklis

Karkasinių namų sienos yra palyginus plonos, todėl labai svarbu tinkamai atlikti namo šiltinimo darbus.

Siekiant padidinti šiluminę varžą, tarp karkasinio namo išorinio ir vidinio lentų apvalkalo dedamos lengvos mineralinės vatos plokštės ar dembliai, polistirolas ar kitos efektyvios šilumą sulaikančios medžiagos.

Tinkamai pastatyto karkasinio namo šiluminės savybės yra geresnės nei kitų konstrukcijų namų, todėl karkasinio namo eksploatavimo išlaidos pakankamai mažos, o energetinis efektyvumas atitinka A ir A+ klases.

SAUGUMAS

Atsparumas ugniai

Vis dar gajus įsitikimas, kad karkasinis namas yra neatsparus ugniai - yra neatitinkantis tikrovės.

Karkasinių namų statyboje saugumui yra keliami ypatingai aukšti reikalavimai  - visos medinės dalys, vidinės, išorinės, nešančios konstrukcijos yra impregnuojamos ugniai atspariomis medžiagomis.

Vidinei apdailai galima naudoti ugniai atsparaus gipso kartono plokštes. Mūsų statomi karkasiniai namai atitinka visus LR priešgaisrinės saugos reikalavimus. 

GREITAI PASTATOMAS

Lengva konstrukcija, greitas surinkimas

Karkasinis namas montuojamas lengvai ir greitai.

Siekdami pagreitinti statybos procesą, gamybinėse patalpose pagal techninį projektą paruošiame medieną, bei kitas komplektuojančias medžiagas ir statybų aikštelėje mūsų montavimo brigadai belieka tik surinkti karkasą.

Statant karkasinį namą, labai svarbu kuo greičiau uždaryti konstrukciją nuo kenksmingo atmosferos poveikio. Turint ruošinius - visi darbai yra atliekami greitai.

Karkasinio namo fasado apdaila
karkasinis manas

ESTETINĖ IŠVAIZDA

Įvairus apdailos pasirinkimas

Karkasinio namo , kaip ir skydinio namo fasado apdailą galite rinktis pagal savo skonį, galimybes, bei naujausias tendencijas ir geriausias praktikas.

Ventiliuojamam fasadui galite rinktis medžio apdailą, cemento plokštes, stiklo pluoštą, metalo lakštus ar kitas medžiagas.

Taip pat galima rinktis fasadinę vatą, kuri po montavimo yra padengiama tinku. Šio būdo privalumas tas, kad yra uždaromi visi šalčio tiltai. Konsultacijų metu, padėsime Jums išsirinkti patį geriausią variantą.

bottom of page